FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KL

FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) FORUM KLASY 6 A :) V

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Za niecałe dwa miesiące !!!koniec roku !!!(by Rafał Jania) Już teraz zarezerwuj ogłoszenie lub stopkę ! wyślij wiadomość mi na nk facebooku GG bondź tu !

#1 2020-11-22 17:19:55

lisica

http://img17.imageshack.us/img17/964/klawa.gif

Zarejestrowany: 2020-11-22
Posty: 3
Punktów :   

Święta ze zwierzakami:)

Moje hobby to zwierzęta, interesuje mnie wszystko co z nimi związane. Szczególnie z psami, bo sama jestem właścicielką dwóch uroczych mieszańców. Przed nami pierwsze wspólne święta i zastanawiam się czy pieski nie będą przeszkadzały w przygotowaniach do wigilijnego poczęstunku jak również podczas rodzinnego spotkania. Liczę się z tym więc wpadłam na pomysł żeby i im porobić upominki. Osobliwe? Myślę, że nie tak bardzo , bo na stronie https://johndog.pl/pod-choinke-dla-psa/ widziałam nawet gotowe paczki upominkowe dla zwierzaków, pełne smakołyków i zabawek. Jak sądzicie, zamysł podarunku zda egzamin? Psiaki zajmą się swoim jedzonkiem, gryzakiem, piłką czy jednak będą stale nam dotrzymywać towarzystwa?

Offline

 
Za niecałe dwa miesiące !!!koniec roku !!!(by Rafał Jania) Już teraz zarezerwuj ogłoszenie lub stopkę ! wyślij wiadomość mi na nk facebooku GG bondź tu !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rzeczpospolita-mw2.pun.pl www.coremt2-forum.pun.pl www.dods.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl www.gra-naruto.pun.pl